O izbie

ZWYCZAJNE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE WALNE ZGROMADZENIE RIPH W CZĘSTOCHOWIE

z21820950VSzanowni Członkowie Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie,

Zarząd RIPH w Częstochowie działając na podstawie i zgodnie z § 19 i § 20 Statutu Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie zwołuje Zwyczajne Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zgromadzenie Członków RIPH w Częstochowie, które odbędzie się dnia 23 czerwca 2020 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Hotel SCOUT ul. Drogowców 12 w Częstochowie.

Podczas Walnego Zgromadzenia, przedsiębiorstwo (Członka Izby) reprezentują wcześniej ustaleni przedstawiciele. Jeżeli z różnych powodów nastąpiła zmiana przedstawiciela, serdecznie proszę o podanie jego personaliów i przesłanie pisemnego upoważnienia do reprezentowania firmy do biura RIPH w Częstochowie (UPOWAŻNIENIE DLA PRZEDSTAWICIELA FIRMY).

Po zakończonych obradach serdecznie zapraszamy na poczęstunek. Podczas posiedzenia zostaną zapewnione wszelkie środki bezpieczeństwa w trosce o nasze wspólne zdrowie.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w Walnym Zgromadzeniu do dnia 16 czerwca 2020 r. tel. 34 344 82 58 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W załączeniu przekazujemy dokumenty, które będą przedmiotem posiedzenia:

Sprawozdanie finansowe za 2019 rok w tym – Bilans, Rachunek Zysków i Strat, Informacja dodatkowa dostępne są do wglądu w Biurze Izby.