O izbie

Webinar Agencji Rozwoju Przemysłu związany z Tarczą Antykryzysową (produkty finansowe)

 

Bez nazwy

Szanowni Państwo,

w imieniu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP S.A.) serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w cyklu webinariów, podczas których zaprezentowane zostaną instrumenty finansowe oferowane przez ARP S.A. małym i średnim przedsiębiorstwom w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Trzeci z cyklu webinariów skierowany jest do przedsiębiorców z województw małopolskiego, śląskiego oraz świętokrzyskiego odbędzie się 8 października br. o godz. 13.00.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. bierze aktywny udział w realizacji działań przewidzianych w Tarczy Antykryzysowej. Na aktywności służące przeciwdziałaniu skutkom epidemii spowodowanej rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 otrzymała 1,7 mld zł. Środki te przeznaczone są na instrumenty wsparcia oferowane przedsiębiorcom przez ARP S.A. wspólnie z ARP Leasing sp. z o.o.

Są to:

  • pożyczka obrotowa na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym z karencją w spłacie rat kapitałowych do 15 miesięcy,
  • pożyczka obrotowa na finansowanie wynagrodzeń w celu utrzymania zatrudnienia i kontynuacji działalności przedsiębiorcy,
  • refinansowanie leasingu operacyjnego pojazdów pow. 3,5 t (także naczep) z karencją w spłacie rat leasingowych do 12 miesięcy i wydłużeniem ponadnormatywnego okresu spłaty o 1 rok,
  • leasing maszyn i urządzeń dla klientów z sektora MŚP poszkodowanych na skutek pandemii COVID-19 pod nazwą Maszyneria.

Webinarium poprowadzi: Tomasz Król – Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Katowicach (Śląsk, Małopolska, Świętokrzyskie)

Wszystkich Państwa zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o rejestrację
 https://www.interankiety.pl/f/KpR6PeNp